O nás

My sme včelí kút

... a toto je náš príbeh

Toto je príbeh o nás

 

,,Zázrak prírody, najcennejšie zlato“

Aj tak hovoria medu, ktorý je pre niekoho len sladkou pochúťkou, no v skutočnosti ide o neskutočne zdravý poklad z prírody.

Od roku 2013 sa venujeme starostlivosti o včeliu farmu s názvom Včelí kút, a spolu s našimi 136 včelími rodinkami vám prinášame 100% prírodné produkty najvyššej kvality.

Do nášho tímu patrí okrem hlavného včelára – mňa, Ondreja aj moja manželka Andrea a naše deti, ktoré nám so všetkým pomáhajú. Aj týmto spôsobom ich vedieme k tomu, aby chápali zmysel spojenia človeka s prírodou a dôležitosť si ju chrániť.

Včelí kút

Naše včelie rodiny máme rozmiestnené na troch miestach v peknom prostredí regiónu Novohrad v Lipovanoch, Lehôtke a nad obcou Lupoč pod Párišom.

Radi vás privítame na našej včelej farme, kde vás ponúkneme medovinkou, alebo našim vlastným špeciálnym nápojom Mechitom.

Ak máte záujem o čokoľvek z našich výrobkov ochutnať, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formulára.

Ondrej Gajdoš

Mojim snom bolo žiť v symbióze s prírodou a včely ma nesmierne fascinovali. Preto som sa rozhodol, že založím včeliu farmu a tak v roku 2013 vznikol Včelí kút. Postupne som získal nielen skúsenosti, ale dokončil aj vzdelanie a v roku 2016 som získal výučný list v odbore včelár.

„Včely a ich pracovitosť ma nikdy neprestanú fascinovať.“

Ak máte záujem o naše produkty, napíšte nám.